Máte dotazy ohledně bižuterie či jejího nákupu? Volejte:
+420 607244029

Nebo pište na Bižuterie e shop:
ivaposmourna@seznam.cz

 

Soupravy bižuterie, plesová bižuterie, svatební bižuterie, náhrdelníky a naušnice  z našeho internetového obchodu bižuterie vždy krásným způsobem potěší. Využijte možnost zabalení bižuterie do našeho dárkového balení bižuterie jako krásné dárky. Levná bižuterie Jablonec

Akce bižuterie

Náušnice bižuterie Jablonec

Náušnice jsou v našem internetovém obchodu vystaveny v kategoriích:

Náušnice s puzetou

Náušnice s puzetou

Náušnice s klapkou

Náušnice s klapkou

Náušnice s afroháčkem

Náušnice s afroháčkem

Naušnice z korálků

Naušnice z korálků

Náušnice s klipsou

Náušnice s klipsou


  

Náušnice z Jablonce od firmy BIJOUX TREND CZ s.r.o.

Cena za náušnice je vždy za celý pár

Náušnice z našeho internetového obchodu jsou vždy vhodným módním doplňkem pro každou příležitost. Využijte možnost náušnice dárkově zabalit do našeho dárkového balení.

Pokud náušnice nemáme skladem, jsme jako přímí výrobci schopni Vámi požadované náušnice zakázkově vyrobit ve velmi krátkém čase.

Zachytit náušnice na fotografiích v celé své kráse a lesku, je velmi obtížné a proto prosím respektujte možnost drobných barevných odchylek mezi náušnicemi na fotografiích a skutečností.

Pokud je u vzoru pro náušnice uveden počet variant, jedná se o různé barevné variace pro dané náušnice, které Vás dozajista překvapí svou škálou.

Pokud máte pochybnosti jak jsou náušnice velké, kontaktujte nás, nebo si velikosti námi udávané u kamenů(šatonů) sami převeďte pomocí převodní tabulky umístěné mezi našimi dokumenty ke stažení.

Jak rozdělujeme náušnice námi vyráběné ?

Náušnice zabírají v našem internetovém obchodu velký prostor a snadno by jste se mezi nimi mohli ztratit. Proto jsme rozdělili náušnice na:

Náušnice s puzetou

Náušnice s puzetou jsou klasické náušnice s jehlou, která pevně připájená k ozdobě. Tato jehla náušnice se prostrčí ušní dírkou a z druhé strany se zajistí pružnou vrtulkou.

Náušnice s afroháčkem

Náušnice, respektive její ozdoba je zavěšena na háčku, který slouží k zaháknutí náušnice za ušní dírku po jeho prostrčení dírkou.

Náušnice s klipsou 

Náušnice, respektive její ozdoba je pevně připájená k pérovému klipsu, který se nasadí na ušní lalůček. Tyto náušnice používají zejména Ti, kteří nemají dírku skrze ucho.

Náušnice s klapkou

Náušnice, respektive její ozdoba je zavěšena na háčku s klapkou, který slouží k zaháknutí náušnice za ušní dírku po jeho prostrčení dírkou. Klapka je pojistkou proti samovolnému vyklouznutí háčku náušnice z ušní dírky.

Náušnice z korálků a perel

Náušnice z korálků a perel máme zvlášť, bez ohledu na to, zda-li jsou na puzetě či afroháčku nebo klapce. Je to z důvodu toho, že většina zákazníků je takto zvlášť hledá.

© 2008 Soupravy bižuterie | Bižuterie e shop | Svatební bižuterie | Obchodní podmínky bižuterie | Naušnice bižuterie | Náhrdelníky bižuterie | Naušnice bižuterie | Černá bižuterie | Kvalitní bižuterie přímo od výrobce

Partnerské weby:Tetování pro celou rodinu, obnova tetování