Máte dotazy ohledně bižuterie či jejího nákupu? Volejte:
+420 607244029

Nebo pište na Bižuterie e shop:
ivaposmourna@seznam.cz

 

Soupravy bižuterie, plesová bižuterie, svatební bižuterie, náhrdelníky a naušnice  z našeho internetového obchodu bižuterie vždy krásným způsobem potěší. Využijte možnost zabalení bižuterie do našeho dárkového balení bižuterie jako krásné dárky. Levná bižuterie Jablonec


PDF downnload

Černá bižuterie

Moderní černá bižuterie Jablonec nad Nisou

Černá bižuterie zažila největší slávu na přelomu 19. a 20. století. Po smrti královny Viktorie se stala smutečním šperkem celého britského impéria. Proto se černá bižuterie nazývá Viktoriánskou. Původní postupy byly nahrazeny specielní černou, zdravotně nezávadnou galvanizací a došlo k velkému rozvoji šití korálků, zejména černých skleněných ohňovek. Černá bižuterie je vhodná jak pro běžné nošení, tak pro slavnostní příležitost.  Na této naší stránce naleznete kompletní sortiment Černé bižuterie - Soupravy bižuterie, náhrdelníky, náramky a náušnice. Jednotlivé druhy bižuterie k třídění jsou pod hlavními kategoriemi dle příslušného typu.

černá bižuterie - vzory šperků obsahující variantu v černém provedení - černé kameny se specielní černou galvanizací:


Černá bižuterie z Jablonce 

Bižuterie a dárky pro ženy z našeho internetového obchodu bižuterie e shop vždy krásným způsobem potěší Vaše blízké. Využijte možnost zabalení nejen černé bižuterie do našeho dárkového balení bižuterie, které z ní učiní krásné dárky pro ženy. Pokud námi nabízená černá bižuterie není skladem, jsme jako přímí výrobci bižuterie schopni Vámi požadované šperky zakázkově vyrobit ve velmi krátkém čase.

Černá bižuterie na fotografiích, respektive její zobrazení v celé své kráse a lesku je velmi obtížné a proto prosím respektujte možnost drobných odchylek mezi fotografiemi a skutečností .

Černá bižuterie na našich fotografiích není digitálně upravena a proto ve skutečnosti většinou vypadá ještě lépe. Předcházíme tím nepříjemným překvapením zákazníkům po rozbalení objednané bižuterie.

Námi nabízená Černá bižuterie je v moderním i klasickém Viktoriánském stylu. V případě Vašeho zájmu jsme schopni zajistit Vám výrobu zcela originální černé bižuterie dle Vašich návrhů nebo jako doplněk Vaší garderóby. 

Děkujeme Vám za Vaši návštěvu našeho obchodu se šperky bižuterie e shop a věříme, že budete se šperky naší bižuterie  i s našimi službami maximálně spokojeni. Pokud vám objednané šperky naší bižuterie nebudou vyhovovat, je možné je vyměnit za jiné nebo Vám vrátíme peníze. Výměny bižuterie řešíme obratem bez jakýchkoli průtahů.  

 


 
Přihlášení pro distributory Login: Heslo: 

 

© 2008 Soupravy bižuterie | Bižuterie e shop | Svatební bižuterie | Obchodní podmínky bižuterie | Naušnice bižuterie | Náhrdelníky bižuterie | Naušnice bižuterie | Černá bižuterie | Kvalitní bižuterie přímo od výrobce

Partnerské weby:Tetování pro celou rodinu, obnova tetování