Máte dotazy ohledně bižuterie či jejího nákupu? Volejte:
+420 607244029

Nebo pište na Bižuterie e shop:
ivaposmourna@seznam.cz

 

Soupravy bižuterie, plesová bižuterie, svatební bižuterie, náhrdelníky a naušnice  z našeho internetového obchodu bižuterie vždy krásným způsobem potěší. Využijte možnost zabalení bižuterie do našeho dárkového balení bižuterie jako krásné dárky. Levná bižuterie Jablonec

Akce bižuterie

Soupravy bižuterie přímo z Jablonce nad Nisou

 Soupravy bižuterie a štrasové bižuterie 

 

 Dárkové soupravy

Dárkové soupravy bižuterie

 Svatební bižuterie

Svatební bižuterie

 Exklusivní bižuterie

Exklusivní bižuterie

 Lehká bižuterie

Lehká bižuterie

 Soupravy z korálků

Soupravy z korálí

 Černá bižuterie

Perlové soupravy

Soupravy bižuterie a štrasová bižuterie 

Výroba a navrhování šperků je naším koníčkem. Vzory bižuterie se snažíme navrhovat tak, aby se z nich dali vytvořit různé kombinace pro soupravy bižuterie. Základní soupravy bižuterie tvoří kombinace náhrdelníků a náušnic. Rozšířené soupravy bižuterie, zejména svatební bižuterie obsahují i korunky do vlasů či jiné vlasové doplňky. Dále naše soupravy bižuterie naleznete v kombinacích i s náramky, brožemi a prsteny. Naší největší specializací je štrasová bižuterie, klasická i nová, zcela originální štrasová bižuterie z našich vlastních, unikátních komponent, nově i bižuterie s krystaly Swarovski.

Originální  soupravy bižuterie  

Soupravy bižuterie z našeho internetového obchodu vždy krásným způsobem potěší Vaše blízké. Využijte možnost soupravy bižuterie dárkově zabalit do našeho dárkového balení.

Pokud soupravy bižuterie nemáme skladem, jsme jako přímí výrobci schopni Vámi požadované soupravy bižuterie zakázkově vyrobit ve velmi krátkém čase.

Zachytit soupravy bižuterie a na fotografiích v celé své kráse a lesku, je velmi obtížné a proto prosím respektujte možnost drobných barevných odchylek mezi fotografiemi a skutečností.

Pokud je u vzoru soupravy bižuterie uveden počet variant, jedná se o různé barevné variace pro dané soupravy bižuterie, které Vás dozajista překvapí svou škálou.

Pokud máte pochybnosti o velikosti šperků v soupravách bižuterie, kontaktujte nás, nebo si velikosti námi udávané u kamenů(šatonů) sami převeďte pomocí převodní tabulky umístěné mezi našimi dokumenty ke stažení.  

Vývoj cen pro soupravy bižuterie v posledních letech

Během posledních let ceny za soupravy bižuterie díky množství jejích překupníků rapidně stouply a téměř se vyrovnaly originálním stříbrným šperkům. Překupníci proto rádi nakupují levné asijské soupravy bižuterie, které jsou však ve skutečnosti cenově téměř na stejné úrovni, jako soupravy bižuterie od našich lokálních výrobců bižuterie, o kvalitě a její zdravotní závadnosti nemluvě, a naši zruční a kvalitní výrobci bižuterie živoří, zejména pak prvovýrobci polotovarů pro soupravy bižuterie. Proto jsme zřídili náš On-line obchod se šperky naší bižuterie, kde Vám nabízíme soupravy bižuterie, přímo od výrobce. Budeme rádi, když ho navštívíte a nějaké krásné soupravy bižuterie si v našem obchodu bižuterie e-shop koupíte nebo nás doporučíte svým známým.

Cíl výrobce  pro soupravy bižuterie

Naším cílem je, aby se soupravy bižuterie a štrasová bižuterie, opět staly běžnou součástí života nejen našich žen, které nebudou muset váhat koupit si nějaké soupravy bižuterie, ale i jejich blízkých, kteří nebudou váhat zakoupit soupravy bižuterie jako vhodný a zejména častý dárek.  

Bižuterie e shop

© 2008 Soupravy bižuterie | Bižuterie e shop | Svatební bižuterie | Obchodní podmínky bižuterie | Naušnice bižuterie | Náhrdelníky bižuterie | Naušnice bižuterie | Černá bižuterie | Kvalitní bižuterie přímo od výrobce

Partnerské weby:Tetování pro celou rodinu, obnova tetování