Máte dotazy ohledně bižuterie či jejího nákupu? Volejte:
+420 607244029

Nebo pište na Bižuterie e shop:
ivaposmourna@seznam.cz

 

Soupravy bižuterie, plesová bižuterie, svatební bižuterie, náhrdelníky a naušnice  z našeho internetového obchodu bižuterie vždy krásným způsobem potěší. Využijte možnost zabalení bižuterie do našeho dárkového balení bižuterie jako krásné dárky. Levná bižuterie Jablonec

Akce bižuterie

Svatební bižuterie - Svatební šperky z Jablonce nad Nisou

Jak ideálně doplnit Vaši svatební vizáž?

Připravili jsme pro Vás nejširší řadu doplňků svatební bižuterie na českém internetu. A to nejen ve zde uvedených, základních  kategoriích pro svatební šperky, které jsou přímo svatbám věnovány.  Naše nabídka se šperky svatební bižuterie obsahuje i soupravy z korálků pro ženy se zvláště citlivou pletí. V případě, že si nevíte rady, rádi Vám doporučíme svatební šperky naší svatební bižuterie například podle zaslaného obrázku Vašich svatebních šatů a podobně. Rádi Vám též zhotovíme i šperky podle Vašeho návrhu a to jak co do tvarů, tak i do barevného provedení. Prohlédněte si i ostatní kategorie se šperky bižuterie v našem internetovém obchodu, například ozdoby do vlasů, náušnice a další. 

Náhrdelníky svatební bižuterie

Svatební náhrdelníky bižuterie

Soupravy svatební bižuterie

Svatební bižuterie

Korunky do vlasů svatební bižuterie

Svatební bižuterie

Svatební šperky z kolekce svatební bižuterie přímo od výrobce z Jablonce nad Nisou vždy vhodně zkrášlí Váš svatební den. Využijte možnost svatební šperky   dárkově zabalit do našeho dárkového balení.

Pokud šperky svatební bižuterie nemáme skladem, jsme jako přímí výrobci schopni Vámi požadované svatební šperky zakázkově vyrobit ve velmi krátkém čase.

Pokud máte Vaše svatební šaty a doplňky v různých barevných variacích, rádi Vám vyrobíme šperky svatební bižuterie na míru, či naše vzory barevně upravíme tak, aby byly ideální třešničkou na dortu Vaší svatební vizáže. Neváhejte a zavolejte či napište. Pro nás, co by přímé výrobce svatební bižuterie se stálou zásobou barevných polotovarů to bude příjemná změna a rozptýlení při naší práci. Pokud jsou přímo v nabídce jednotlivých šperků ze souprav uvedeny i barevné varianty, můžete si je formou poznámky v objednávce objednat na přímo, i když v nabídce souprav nefigurují.

Zachytit svatební šperky naší svatební bižuterie na fotografiích v celé své kráse a lesku, je velmi obtížné a proto prosím respektujte možnost drobných barevných odchylek mezi šperky svatební bižuterie na fotografiích a skutečností.

Fotografie našich šperků, včetně šperků svatební bižuterie si zhotovujeme vlastními silami a nijak je digitálně neupravujeme ani nevylepšujeme. Snažíme se tak předcházet nepříjemným překvapením zákazníků po rozbalení objednané bižuterie a to platí i pro svatební šperky . Domníváme se, že pro naše zákazníky je lepší býti při rozbalení naší bižuterie a svatební bižuterie příjemně překvapen než nepříjemně zklamán.  

Pokud je u vzorů se šperky svatební bižuterie uveden počet variant, jedná se o různé barevné variace pro dané šperky, které Vás dozajista překvapí svou škálou.

Základními barvami, které při výrobě bižuterie používáme jsou : Krystal, světle zelená, světle modrá, modrá, světle fialová, fialová, světle růžová, sytě či tmavě růžová, světle či tmavě rubínová a černá. 

Pokud máte pochybnosti o velikosti šperků svatební bižuterie, kontaktujte nás, nebo si velikosti námi udávané u kamenů(šatonů) sami převeďte pomocí převodní tabulky umístěné mezi našimi dokumenty ke stažení.

Cíl výrobce pro šperky svatební bižuterie:

Naším cílem je, aby se Jablonecká bižuterie a zejména pak šperky svatební bižuterie opět staly běžnou součástí života našich žen, které nebudou váhat nad jejím zakoupením, včetně jejich bílzkých, kteří nebudou váhat zakoupit šperky kvalitní Jablonecké bižuterie jako milý dárek.  

Bižuterie e shop

Pro svatbní potřeby dále doporučujeme:

Svatební oznámení, Znackove parfemy za skvele ceny. Katalog internetových obchodů, Svatební dekorace - svatební výzdoba Brno

© 2008 Soupravy bižuterie | Bižuterie e shop | Svatební bižuterie | Obchodní podmínky bižuterie | Naušnice bižuterie | Náhrdelníky bižuterie | Naušnice bižuterie | Černá bižuterie | Kvalitní bižuterie přímo od výrobce

Partnerské weby:Tetování pro celou rodinu, obnova tetování