Máte dotazy ohledně bižuterie či jejího nákupu? Volejte:
+420 607244029

Nebo pište na Bižuterie e shop:
ivaposmourna@seznam.cz

 

Soupravy bižuterie, plesová bižuterie, svatební bižuterie, náhrdelníky a naušnice  z našeho internetového obchodu bižuterie vždy krásným způsobem potěší. Využijte možnost zabalení bižuterie do našeho dárkového balení bižuterie jako krásné dárky. Levná bižuterie Jablonec

Akce bižuterie

Aktuality bižuterie na webu bižuterie e-shop

Novinky bižuterie a dění v naší firmě 

Zde naleznete informace o novinkách obchodu Bižuterie e-shop. Starší články jsou archivovány pod jednotlivými roky.

Archiv aktualit: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |


Nový RSS feed webu šperky bižuterie e shop

16.12.2009

Aktuality on-line webu šperky bižuterie e shop

Opět jsme pro Vás vylepšili funkce našeho obchodu šperky a bižuterie e-shop. Tentokráte jsme přidali tzv.RSS Feed (kanál). Pomocí tohoto jednoduchého tlačítka umístěného na hlavním panelu (lišta se srdíčky) vpravo od volby jazykových verzí (vlaječek), si můžete nastavit přijímání a přímý přístup na novinky bižuterie obchodu šperky bižuterie e-shop.  Váš tým BT. 

Šperky a bižuterie e-shop Vám přeje Štastné Vánoce

15.12.2009

Šťastné Vánoce nejen s našimi šperky

Naše firma Bijoux Trend CZ s.r.o. Vám přeje šťastné prožití přicházejících vánočních svátků. Mějte prosím na paměti, že pokud chcete někoho ještě potěšit šperky naší originální bižuterie, tak neváhejte. Aby k Vám naše šperky dorazily včas, je zapotřebí je objednat do 20.12.2009. Po tomto datu už zásilku se šperky bižuterie  Česká Pošta a.s. nestihne doručit.  Váš tým BT a podporovatelé TOP09.


Šperky bižuterie na ples v dárkovém balení

25.11.2009

Plesové soupravy bižuterie se šperky v dárkovém balení

Pro nadcházející plesovou sezónu jsme pro Vás začali postupně připravovat soupravy se šperky a naušnicemi naší moderní bižuterie. Souprav bižuterie sice již máme vystaveno v kategorii "soupravy bižuterie" více než 300 různých variant, ale ne přímo v dárkovém balení bižuterie. Proto  pro Vás v této chvíli postupně připravujeme soupravy se šperky v dárkovém balení, aby jste mohli opět udělat radost Vaším blízkým a vybavit je našimi šperky pro nadcházející plesovou sezónu.  Váš Tým BT


Naušnice v dárkovém balení pro šperky bižuterie

23.11.2009

Naušnice jako další šperky v dárkovém balení bižuterie

Pro nastávající zimní sezónu plnou roláků jsme pro Vás připravili soupravy naušnice v dárkovém balení. Udělejte radost svým blízkým a potěšte je milým dárkem z bohaté kolekce se šperky našeho obchodu šperky a bižuterie e-shop. Váš Tým BT.


Barevné šperky, novinky bižuterie

18.11.2009

Šperky a naušnice v barvách bižuterie

Opět jsme pro Vás připravili další barevné varianty bižuterie. S novými barevnými šperky jsme pro Vás samozřejmě připravili i nové barevné soupravy bižuterie. Váš Tým BT.

Nové šperky - náramky bižuterie

13.11.2009

Nové šperky - náramky bižuterie

Na našem webu šperky a bižuterie e-shop jsme vystavili další nové vzory bižuterie. Tentokráte jsme pro Vás připravili zcela nové vzory náramků bižuterie a k jednomu ze vzorů náramků bižuterie jsme šperky doplnili nové barevné varianty bižuterie. Váš Tým BT.

Naušnice bižuterie již ve stu různých vzorů

9.11.2009

Naušnice ve sto různých vzorech!

Na webu šperky a bižuterie e-shop již máme naušnice bižuterie vystaveny ve více než 100 různých vzorech . Když k tomuto počtu vzorů naušnic bižuterie přidáme ještě počet všech jejich barevných variant, dojdeme k číslu 258 různých variant naušnic a to už je pořádný sortiment. Proto jsme již před časem štrasové naušnice v nabídce rozdělili na naušnice s puzetou, naušnice s afroháčkem, naušnice s klapkou a naušnice s klipsou. Popis těchto jednotlivých kategorií naleznete jako obvykle v našich obchodních podmínkách pro prodej bižuterie, které postupně rozšiřujeme o další odpovědi na šperky naší bižuterie. Dále máme samozřejmě ještě naušnice z korálků a perlové naušnice. V této chvíli pro Vás připravujeme další naušnice na nastávající zimní "rolákovou" sezónu. Váš tým BT


Náramky a naušnice bižuterie dárkově

5.11.2009

Náramky a naušnice v dárkovém balení bižuterie

Kategorii "Vánoční dárky" jsme pro Vás doplnili o soupravy náramek + naušnice bižuterie. Doufáme, že Vás tyto další kombinace se šperky v dárkovém balení bižuterie zaujmou a inspirují pro Vaše další nákupy na webu šperky a bižuterie e-shop. Váš Tým BT.

 


Šperky bižuterie a naušnice v dárkovém balení

29.10.2009

Šperky a naušnice v dárkovém balení bižuterie

Jak jsme Vás již před značnou dobou informovali, rádi Vám vybrané šperky námi nabízené bižuterie zabalíme do dárkového balení. Vzhledem k tomu, jak nám zajímavě narůstá poptávka na šperky v kategorii "Vánoční dárky", tak prosím nezapomínejte na to, že dárkově zabalit Vám můžeme jakékoli šperky. Proto zde znovu uvádíme náš původní článek aktualit bižuterie:

Chcete někomu udělat radost milým dárkem? Hledáte dárek pro své blízké? Právě pro Vás jsme připravili možnost dárkového zabalení bižuterie zakoupené v shopu bižuterie e-shop. Šperky aranžujeme do papírových krabiček s průhledným čelem ze slídy v různých velikostech -  obrázky níže. Pokud  máte o toto zabalení bižuterie zájem, připojte si ho, prosím, jako další položku mezi Vámi vybrané šperky. Varianty balení bižuterie naleznete i s inspirativním obrázkem v kategorii -ostatní doplňky, dárkové balení bižuterie - obchodu bižuterie e-shop. pokud si vyberete zboží více a zabalit chcete pouze některé šperky z Vaší objednávky bižuterie, připiště toto prosím do poznámky při vyplňování objednávky v obchodu bižuterie e-shop. Váš Tým BT.


Na vzorkovně bižuterie nakupujte šperky bez poštovného!

28.10.2009

Vzorkovna bižuterie se šperky

Pokud budete mít cestu okolo Jablonce nad Nisou, neváhejte a navštivte naši vzorkovnu bižuterie, kde máme vystaveny naše šperky. Ani sebelepší fotografie bižuterie, byť se velmi snažíme a zlepšujeme, nemůže zachytit krásu, kterou se vyznačují šperky námi vyráběné bižuterie. Naše vzorkovna bižuterie je otevřena v pracovních dnech od 7 do 16 hod. na adrese uvedené v kontaktech : Smetanova 66, 46601 Jablonec nad Nisou. Tato adresa je však adresou celého objektu bižuterního učiliště. Ke vstupu do naší vzorkovny bižuterie použijte vstup z druhé strany do "Domu podnikatelů"- z ulice Pod Skalkou.  Při přímém nákupu ve vzorkovně bižuterie ušetříte poštovné za dodání bižuterie a  šperky si můžete zkoušet a zkoušet..... Váš Tým BT.

Další šperky originální bižuterie v dárkovém balení

23.10.2009

Šperky originální bižuterie v dárkovém balení za skvělé ceny

Ze široké nabídky obchodu šperky bižuterie e-shop jsme pro Vás připravili další novinku. Tentokráte se jedná o soupravy bižuterie - náhrdelník + náušnice + náramek v dárkovém balení za skvělé ceny. Tyto ceny souprav bižuterie se pohybují již okolo 190,-Kč. Další podobné soupravy naší bižuterie pro Vás připravujeme a brzy vystavíme v obchodu šperky bižuterie e-shop. Váš Tým BT.


Reklama bižuterie na šperky na serveru super.cz

20.10.2009

Připravujeme banner bižuterie pro reklamu na šperky

Vzhledem k tomu, že se blíží vánoce, rozhodli jsme se zkusit reklamní akci na zvýšení prodeje naší bižuterie na jednom z nejnavštěvovanějších českých serverů - super.cz. Připravili jsme pro Vás několik reklamních banýrků se šperky a rádi bychom Vás požádali o názor a vyhodnocení, která Vás nejvíce zaujala a je nejvíce bulvární pro tento bulvární server. Předem děkujeme za Vaše názory buď do diskuse bižuterie, nebo prostřednictvím kontaktů uvedených na našich stránkách šperky a bižuterie e-shop. Váš Tým BT.


Historie pro šperky bižuterie

14.10.2009

Zajímavý článek o historii bižuterie

Pokud Vás zajímá historie výroby bižuterie v našem kraji tak jako nás, můžete si přečíst zajímavý článek o historii bižuterie na tomto odkazu. Tento článek o historii bižuterie je umístěn na webu vyhlídkového areálu, který je od nás co by kamenem přes kopec dohodil. A pokud Vám můžeme doporučit, velmi dobře vaří v nekuřácké restauraci, která je součástí tohoto areálu. Váš Tým BT.

Dětské šperky - jemné náramky bižuterie

14.10.2009

Jemné náramky bižuterie

Opět plníme, co jsme slíbili, byť trošku později, než jsme předpokládali. Na náš bižuterie e-shop jsme naskladnili další  šperky, tentokráte originální jemné náramky bižuterie. Váš Tým BT.

 


Šperky kovové bižuterie a jejich galvanizace

13.10.2009

Proces galvanizace bižuterie pro šperky

Z důvodu velkého množství dotazů ohledně procesu galvanizace naší bižuterie jsme tento proces pro Vás zjednodušeně popsali a náš jednoduchý popis naleznete na stránce "Technologie" a zároveň za našimi obchodními podmínkami obchodu šperky a bižuterie e-shop. Mezi základní povrchové úpravy naší moderní bižuterie patří zejména stříbro clear, paladium, černý clear, staroměď a starozlato. Ukázky jednotlivých variant povrchových úprav bižuterie jsou přiřazeny k tomuto článku aktualit bižuterie. Váš tým BT


Obchodní podmínky nákupu bižuterie

12.10.2009

Úprava stránky s obchodními podmínkami bižuterie

Vzhledem k tomu, že tuto naši stránku webu bižuterie e-shop neustále doplňujeme o další a další odpovědi na Vaše časté dotazy ohledně bižuterie, rozhodli jsme se pro její úpravu. Do hlavičky této stránky jsme přidali základní osnovu jednotlivých článků bižuterie, které stránka obsahuje. Pomocí této osnovy s aktivními odkazy se můžete rychle dostat do kategorie otázek ohledně bižuterie která Vás zajímá. Váš Tým BT.

Jemné šperky - náramky bižuterie

9.10.2009

Jemné náramky bižuterie na webu šperky bižuterie e-shop

Moc se omlouváme za zpoždění, ale vzhledem k ostatní práci, zejména se šperky bižuterie pro kategorii vánoční dárky a přípravě bižuterie na drátěných obojcích jsme se teprve teď dostali k nafocení a vystavení nových, jemných štrasových náramků bižuterie. Vystavili jsme první dva vzory v několika barevných variantách bižuterie. Tyto originální náramky naší bižuterie jsou vzhledem ke své ceně a jemnosti vhodné i pro děti a mládež. Tyto šperky jsme vyrobili zejména pro naši dceru jako doplněk k jejím oblíbeným šperkům s malými kytičkami štrasové bižuterie. Váš tým BT.

Šperky originální bižuterie na drátěném obojku

8.10.2009

Šperky na drátu - nová pod-kategorie bižuterie

Připravili jsme pro vás další pod-kategorii se šperky. Jedná se o přívěsky originální bižuterie zavěšené na drátěném obojku. K těmto novým vzorům, jak je naším zvykem jsme ihned přimíchali naušnice naší bižuterie a připravili pro Vás jednoduché soupravičky bižuterie. Tyto najdete pod sekcí Soupravy lehké štrasové bižuterie našeho obchodu bižuterie e-shop. Váš tým BT.


Katalog se šperky v dárkovém balení bižuterie - vánoční dárky

8.10.2009

Nový katalog se šperky dárkově balené bižuterie

Mezi naše soubory bižuterie ke stažení na webu bižuterie e-shop jsme umístili nový katalog se šperky v dárkovém balení bižuterie. Vzhedem k tomu, jak jsme novou  kategorii "Vánoční dárky" zaplnili, Vám zajisté pomůže k Vaší lepší orientaci při výběru šperků naší originální bižuterie. Pokud se již podílíte na distribuci naší bižuterie, zajisté Vám tištěná forma katalogu se šperky napomůže ke zlepšení komfortu výběru zákazníků ve Vašem obchodě. Váš tým BT.

Budoucnost bižuterie Jablonec

30.9.2009

Konec hromadné výroby bižuterie v Jablonci nad Nisou

Jak jsme již psali v našich předešlých aktualitách bižuterie, největší český a zřejmě i evropský výrobce bižuterie - koncern Jablonex definitivně končí. Velmi zajímavý článek o důvodech tohoto konce naleznete zde . Je otázka, zda-li byl projekt Jablonex group vůbec kdy životaschopný. I my, malí výrobci bižuterie jsme si vědomi, že musíme být velmi pružní a nabízet našim zákazníkům maximální možný komfort. Při představě, že našim zákazníkům jsme schopni nabízet šperky v tisících variantách, kolik bižuterie by potom musela nabízet takováto mega-firma? Je to vůbec i do budoucna možné? Myslíme si, že nikoli. Zdravou kreativitu a pružnost přizpůsobit se trhu umožní pouze menší výrobci bižuterie bez složitého byrokratického aparátu se zdravým sebevědomím, složené z lidí, kteří chtějí něco dokázat a ne se jen vézt na vlně krátkodobého zisku.  Tým BT.

Bižuterie e-shop se šperky naší bižuterie v německé verzi

30.9.2009

Šperky české bižuterie do Německa

Vážení zákazníci, konečně jsme si udělali trošku času a začínáme připravovat náš bižuterie e-shop do němčiny. Mějte prosím trpělivost, nejde vše přeložit naráz, zejména překlady popisek pod šperky zaberou mnoho času, neboť máme na stránkách bižuterie e-shop vystaveno již více než 1600 různých vzorů bižuterie. Váš tým BT.

Další soupravy se šperky mladé módy bižuterie

23.9.2009

Hrajeme si se šperky mladé módy bižuterie

Jak je naším zvykem, hrajeme si se šperky nových vzorů bižuterie. Připravili jsme pro Vás pestrobarevné soupravy bižuterie s novými šperky mladé módy bižuterie. Doufáme, že se Vám námi zvolené barevné varianty bižuterie budou líbit a udělají Vám mnoho radosti. Nezapomínejte prosím, že ke každou soupravu bižuterie i jednotlivé šperky Vám můžeme dárkově zabalit. Varianty balení bižuterie naleznete v kategorii "dárkové balení bižuterie" na stránkách bižuterie e-shop. Balení si přidáte mezi vybrané šperky ve Vaší objednávce bižuterie. Pokud si objednáte různé šperky a chcete zabalit jen některé, připište toto prosím do poznámky ve Vaší objednávce bižuterie. Váš tým BT.

Svěží šperky - naušnice bižuterie

18.9.2009

Novinkové šperky - naušnice bižuterie

Do obchodu se šperky na webu  bižuterie e-shop jsme přidali čerstvé varianty naušnic bižuterie. Tyto naušnice bižuterie jsou opět v mnoha barevných variantách a jsou určeny pro zavěšení do uší na afroháčky. Minule avizované náramky bižuterie jsme prodali tak rychle, že jsme je nestačili ani nafotit. Během příštího týdne se určitě polepšíme a tyto náramky bižuterie vyrobíme, nafotíme a vystavíme.  Váš tým bižuterie BT.


Šperky a naušnice jako vánoční dárky z obchodu bižuterie e-shop

15.9.2009

Dárkově balené šperky moderní bižuterie jako vánoční dárky

Naše šperky jsme pro Vás dárkově zabalili a připravili jako vkusné a elegantní vánoční dárky. Většinou jsme pro Vás připravili kombinace náhrdelník + naušnice. V předešlém článku jsme se zmínili o rychlé prezentaci bižuterie na velkoobchodní výstavě. Oči našich zákaznic nám jasně dali najevo, že dárkově balené šperky naší jedinečné bižuterie vypadají ještě lépe a elegantněji. Proto tyto šperky budeme pro Vás postupně aranžovat a připravovat , aby jste mohli kdykoli udělat radost Vašim blízkým pomocí naší bižuterie. Divíte se, že Vám nabízíme vánoční dárky z bižuterie takhle brzo? Je to logické, zejména pro naše zákazníky registrované v systému distribuce bižuterie. Zejména oni, si již v této chvíli musí rozmyslet, jaké šperky v dárkovém balení bižuterie si jako vánoční dárky do svých obchodů objednají. Pokud budete mít vlastní návrh, které šperky k sobě chcete naaranžovat do námi nabízeného balení bižuterie, neváhejte a napište nám, nebo přidejte příspěvek do diskuze bižuterie. Váš tým BT.

Platba za šperky při dodání bižuterie na Slovensko

14.9.2009

Platba za šperky objednané bižuterie na Slovensko

Vážení, zejména slovenští zákazníci obchodu bižuterie e-shop, na Vaše četné dotazy jsme znovu prověřili poplatky za různé způsoby dodání bižuterie na Slovensko. Opravdu jsme zistili, že keď chcete zrobiť platbu za šperky prevodom zaplatíte Vašej banke poplatek za medzinárodný prevod cca 8,-Euro. To isté zaplatíte, pokial si šperky objednáte na dobierku. Proto Vám odporúčame urobiť platbu za šperky kreditnou kartou, kde za finančnú transakciu nezaplatíte nič. Je to také isté ako platba bižuterie v kamennom obchodu. Poplaty za platbu bižuterie kreditnou kartou za Vás platí naša firma. Váš tým BT. 

Rychlá prezentace bižuterie na výstavě Trendy svatební módy

14.9.2009

Bižuterie a velkoobchod se šperky v Hotelu Praha

V sobotu 12.9.2009 jsme se s našimi šperky na rychlo zúčastnili velkoobchodní výstavy "Trendy svatební módy" v pražském Hotelu Praha. Původně se nám nechtělo, tak jsme to se šperky pojali skroměji a spíše jako výlet. Také jsme chtěli vidět zákazníky, jak budou reagovat na naše nové šperky, a na dárkové balení bižuterie. Je dobře, že jsme se této akce zúčastnili, neboť jak samotné šperky i dárkové balení bižuterie sklidilo velmi příznivé ohlasy zákazníků. A co víc, velmi nás potěšili a novou energii dodaly rozzářené oči našich zákaznic při prohlížení bižuterie, zejména pak novinek bižuterie. Velmi se líbili i předem avizované nové typy náramků bižuterie. Tyto náramky bižuterie, které vidíte na přiložených obrázcích pro Vás během týdne vystavíme i v našem obchodu bižuterie e-shop. Váš tým BT.


Originální šperky - čelenky bižuterie na webu bižuterie e-shop

11.9.2009

Novinkové šperky - Čelenky bižuterie  

Pro naše naposledy přidané šperky jsme pro Vás vyvzorovali nové typy jednoduchých drátěných čelenek bižuterie. K těmto čelenkám bižuterie jsme na nátlak naší dcery ještě připravili náramky bižuterie. Ty však ještě nemáme nafocené. Předpokládáme, že tyto náramky bižuterie vystavíme na webu bižuterie e-shop během příštího týdne. Pokud naše šperky bižuterie chcete vidět na živo, přijďte zítra mezi 9.-12. hodinou do Hotelu Praha v Praze (hotel neslavně proslulý výstřelky našich fotbalistů), kde se účastníme velkoobchodní výstavy Trendy svatební módy. Šperky zde budeme mít v prodeji za velkoobchodní ceny, takže neváhejte a přijďte si zakoupit šperky naší bižuterie za bezkonkurenční ceny!! Bylo to bohužel na rychlo a nestihli jsme sem dát tuto informaci dříve, za to se omlouváme. Tým BT.


Nový šperky mladý módy bižuterie

31.8.2009

Čau holky, mám pro Vás nový šperky mojí bižuterie!  

Zkončili prázdniny a hned tu pro Vás mám na rozjezd kotel s novými šperky, který jsem si od našich nechala navzorovat. Doufám, že se Vám budou líbit, a když ne, tak mě zpražte na diskuzi nebo na mém webíku http://www.barbie-pravidla.blog.cz/ . Buďte ale na mě prosím hodní, stačí, že už mě za to zpražili naši, kolik jsem si tý bižuterie naporoučela. A to neví, že to ještě není všecko :-) . Tak  jukněte na náš Bižuterie e-shop a ňáký šperky si taky koukejte vybrat! Iva Kouřilová. 


Aktuální šperky v katalogu bižuterie vystavené na webu bižuterie e-shop

4.8.2009

Máme pro Vás nové katalogy bižuterie s novými šperky!

dokumentech ke stažení jsme provedli konečně čistku a starší katalogy se šperky bižuterie jsme nahradili katalogy bižuterie zcela čerstvými. I názvy jednotlivých katalogů bižuterie jsme přizpůsobili lépe kategoriím se šperky podle našeho bižuterie e-shopu pro Vaši lepší orientaci. Šperky naší štrasové bižuterie jsme rozdělili na lehké šperky štrasové bižuterie- pro každodenní nošení a šperky exklusivní štrasové bižuterie - pro slavnostní příležitosti a plesy. Součástí těchto kategorií bižuterie v katalozích jsou vzhledem k velkému počtu barevných variant bižuteriešperky  svatební bižuterie, kde již není možno přesně rozhodnout, jaká barevná varianta bižuterie ještě je a už není vhodná pro svatební použití. Dále jsme nově rozdělili naušnice bižuterie na naušnice s puzetou, afro-háčkem, klapkou a klipsou. V těchto kategoriích bižuterie jsme zaznamenali díky Vaší poptávce největší rozvoj jak do vzorů, tak i do barevných variant bižuterie. Doufáme, že Vám tyto nové katalogy bižuterie opět zpříjemní Váš výběr naší originální bižuterie v obchodu bižuterie e-shop.   Váš Tým BT.


Budoucnost naší země, nejen bižuterie - Tradice, Odpovědnost, Prosperita

22.7.2009

Vážení zákazníci, spoluobčané a zákazníci webu bižuterie,

To, že čtete tyto naše řádky, svědčí o Vašem zájmu o dění v naší firmě, kterou jsme založili proto, abychom mohli rozvíjet tradici výroby bižuterie v našem kraji. Této tradici, které dali vzniknout naši předci již před několika staletími, si musíme vážit a udržení této celosvětově známé tradice v nás musí vnést velkou odpovědnost. Přijmutí této odpovědnosti se sebou obnáší velký objem tvrdé a poctivé práce, ale pouze ta je a vždy byla jedinou cestou k budoucí prosperitě.

Dnešní, celosvětově propagovaná honba za okamžitým ziskem, pokud možno bez práce se nám za posledních 20 let příliš neosvědčila. Můžeme spekulovat o tom, co nám zde s průmyslem a psychikou napáchalo socialistické zřízení, avšak 20 let je doba dostatečně dlouhá na to, abychom se předvedli a svými činy prokázali, jsme-li lepšími hospodáři. Když se ohlédnu zpět až k době, kdy jsme utíkali ze školy a zvonili klíči na náměstí v Liberci, nemám dobrý pocit. Svobodu a možnost svobodného podnikání jsme sice získali, ale využili jsme ji správně a poctivě? A je opravdu všemocná ta „ruka volného trhu"?

Minulý týden jsem se dozvěděl o plánovaném uzavření Jablonecké Bižuterie. Sedl jsem si a začal přemýšlet, co z našich echt českých tradičních výrobků a firem zbylo, vyjma českého piva.... Pak jsem si zapnul televizní noviny, kde se politické strany hašteří před mimořádnými volbami jako báby na trhu, které prodávají zelí a dohadují se o tom, kdo ho má více červivé. Mávnul jsem nad tím rukou a jediné, co ve mně tato televizní situace vyvolala, byl pouze nesouhlas s uzavření místní hospody po čas voleb, na které stejně nemá cenu chodit.

Také máte takové pocity když sledujete dnešní dění? A trápí Vás to?

Mě tedy ano. Nehodlám již pouze přihlížet tomu, jak jsou naše tradice a hodnoty ničeny lidmi bez jakékoli odpovědnosti, kteří toto konají pouze pro svou vlastní prosperitu. Přemýšleli jste někdy o tom, co budete dělat Vy a Vaše děti, když v montovnách automobilek nebude co montovat protože nová auta nikdo nechce?

            Z těchto důvodů mne velmi zaujala nově vzniklá politická strana TOP 09, jejíž hlavním krédem jsou základy naší společnosti: Tradice, Odpovědnost, Prosperita. Při osobním kontaktu s lidmi budujícími tuto nově vzniklou politickou stranu jsem si potvrdil, že název této strany opravdu není pouhým prázdným logem, ale základním principem.

Právě proto jsem se rozhodl tuto politickou stranu osobně podpořit, nejen na našich internetových stránkách http://www.bijoux-trend.cz/.  Udělám maximum, aby měla možnost svými činy dostát svému názvu, ne pouze planými sliby jako ostatní politické strany.

            Pokud Vám také není lhostejná budoucnost Vás a Vašich dětí připojte se prosím k této iniciativě. Navštivte internetové stránky TOP 09 a přemýšlejte stejně jako já o tom, co je pro Vás Tradice, Odpovědnost, Prosperita.  Petr Pošmourný.

P.S.- Pokud Vás toto také osloví, umístěte na svůj web jako formu podpory tento banner.TOP09 - tradice, odpovědnost, prosperita

Html kód pro vložení na Vaše stránky:

<a href="http://www.top09.cz" target="_blank" title="Volte TOP09"><img src="banner/top09.gif" border="0" alt="TOP09 - tradice, odpovědnost, prosperita" width="88" height="31" /></a> 
 

Další šperky a soupravy bižuterie

15.7.2009

Další  šperky a soupravy originální bižuterie

Aby jste nemuseli dlouho přemýšlet, jak k sobě přiřadit nové vzory a barevné varianty bižuterie na našem Bižuterie e-shopu, připravili jsme pro Vás další nové soupravy bižuterie. Doufáme, že se Vám tyto nové variace se šperky naší  bižuterie budou líbit, a když ne, tak Vás zajisté alespoň inspirují pro Váš další výběr šperků na našem Bižuterie e-shopu.   Váš tým BT. 


Šperky a naušnice v barevných variantách bižuterie

14.7.2009

Další šperky originální bižuterie v barvách

Opět jsme pro Vás na stránkách bižuterie e-shop připravili nové varianty se šperky kovové bižuterie .  Pod jednotlivými šperky na přiložených obrázcích bižuterie naleznete i jejich další zajímavé barevné varianty se šperky. Váš Tým BT.


Šperky a naušnice v originální kategorii bižuterie – MLADÁ MÓDA Bižuterie

3.7.2009

Kategorie bižuterie pro holky!

Jmenuji se Iva Kouřilová a je mi 14 let. Mí rodiče se rozhodli, že budou svými šperky krášlit svět, ale nám mladým prostě moc nerozumějí. Proto jsem si na jejich bižuterie e-shopu zařídila tuhle novou kategorii bižuterie, do které mi nebudou prudit. Budu sem vybírat jen ty věcičky a šperky, co se líbí buď mě, nebo mým kámoškám a ráda se s Vámi o ně podělím. Když se Vám bude taky něco líbit, tak mi to napište přímo k věcičkám - je pod nimi vždycky diskuze, nebo na můj mejlíček - kourilovai@seznam.cz a nebo mě najdete na mých stránkách www.barbie-pravidla.blog.cz . A když se Vám něco líbit nebude, tak mi to taky napiště, ale s citem, nikdo přeci není dokonalý.... Tak ahojky a těším se, že těm mým rodičům prudičům trošičku poradíme. IK.


Šperky v dalších kategoriích bižuterie na webu Bižuterie e-shop

26.6.2009

Šperky v dalších kategoriích bižuterie a bižuterie z korálků

Po další úpravě hlavní stránky obchodu bižuterie e-shop jsme tuto doplnili o další aktivní obrázky kategorií bižuteriebižuterie z korálků a Perly bižuterie. Pod těmito úvodními obrázky bižuterie se skrývají šperky z korálků a perel - náhrdelníky bižuterie z korálků a perel, naušnice bižuterie z korálků a perel, náramky bižuterie z korálků a perel, soupravy bižuterie z korálků a perel. Váš tým BT.


Šperky černé bižuterie na stránkách bižuterie e-shop

24.6.2009

Kategorie se šperky Černé bižuterie

Určitě jste si všimli, že jsme upravili titulní stránku obchodu bižuterie e-shop. Přerovnali jsme aktivní obrázky jednotlivých hlavních kategorií se šperky námi vyráběné bižuterie podle průzkumu návštěvnosti stránek bižuterie e-shop. Dále jsme k již stávajícím kategoriím bižuterie doplnili sekci černá bižuterie. V této kategorii se šperky bižuterie jsme pro Vás vyfiltrovali šperky, které máme standardně i v provedení černé bižuterie. Tyto šperky z černých kamenů, se  speciální, zdravotně nezávadnou, černou galvanisací bižuterie, jsou velmi elegantní a hodí se jak pro běžné nošení, tak i pro výjimečné příležitosti. Šperky se v této sekci zobrazují stejně jako ve své originální kategorii. Pro zobrazení varianty bižuterie v černé, vstupte prosím, do vzoru bižuterie pro zobrazení jeho ostatních barevných variant.       Váš tým BT.


Platba za šperky objednané bižuterie dobírkou z webu bižuterie e-shop

26.5.2009

Dodání bižuterie z webu bižuterie e-shop dobírkou

Vzhledem k Vašemu velkému zájmu jsme obnovili možnost dodání bižuterie z našeho Bižuterie e-shopu formou dobírky. Původně jsme doufali, že se pro Vás nejjednodušším způsobem platby za  šperky naší bižuterie stane platba kreditní kartou, kde vyplníte jen tři čísla a je hotovo, ale není tomu tak. Dodání bižuterie Českou Poštou na dobírku je zpoplatněno příplatkem za dobírečné ve výši 20,-Kč. Celkově pak poštovné s dobírečným za dodávku zásilky se šperky z obchodu bižuterie e-shop stojí 66,-Kč včetně DPH.    Váš tým BT.

Poštovné za šperky autorské bižuterie z webu bižuterie e shop

20.4.2009

Snižujeme poštovné za dodání bižuterie

Po vyhodnocení velikostí Vámi objednávaných zásilek bižuterie se šperky z obchodu  bižuterie e-shop Vám můžeme s radostí oznámit, že jsme snížili poštovné za dodání bižuterie z 66,-Kč včetně DPH na 46,-Kč včetně DPH. Opět tím přibližujeme  šperky moderní Jablonecké bižuterie jejich původnímu poslání - působit radost z krásy bižuterie. V kombinaci s platbami kreditní kartou a dárkovým balením bižuterie tvoří našei šperky bižuterie ideální příležitost pro překvapení Vašich blízkých nečekaným, krásným dárkem. Váš tým BT.

Šperky v dárkovém balení bižuterie

14.4.2009

Šperky v dárkovém balení bižuterie

Chcete někomu udělat radost milým dárkem? Hledáte dárek pro maminku nebo pro svou ženu?      Právě pro Vás jsme připravili možnost dárkového zabalení bižuterie zakoupené v shopu bižuterie e-shop. Šperky aranžujeme do papírových krabiček s průhledným čelem ze slídy v různých velikostech -  obrázky níže. Pokud  máte o toto zabalení bižuterie zájem, připojte si ho, prosím, jako další položku mezi Vámi vybrané šperky. Varianty balení bižuterie naleznete i s inspirativním obrázkem v kategorii -ostatní doplňky, dárkové balení bižuterie - obchodu bižuterie e-shop. pokud si vyberete zboží více a zabalit chcete pouze některé šperky z Vaší objednávky bižuterie, připiště toto prosím do poznámky při vyplňování objednávky v obchodu bižuterie e-shop. Váš Tým BT.


Šperky svatební bižuterie

3.4.2009

Šperky svatební bižuterie

Pro nadcházející sezonu jsme pro Vás připravili další vzory svatební bižuterie. Šperky kombinují krásu štrasové bižuterie a eleganci perliček bižuterie.  Neváhejte a prohlédněte si v obchodu bižuterie e-shop nové náhrdelníky bižuterie, naušnice bižuterie, náramky bižuterie i celé soupravy svatební bižuterie. Překvapte Vaši nevěstu a zakupte ji jako svatební dárek naše šperky originální svatební bižuterie .  Váš tým BT.


Šperky z perel bižuterie na stránkách Bižuterie e-shop

2.4.2009

Šperky z perel bižuterie a bižuterie z korálků

Pro velký zájem jsme náš bižuterie e-shop doplnili o kolekce bižuterie z perel a bižuterie z korálků.Kolekce bižuterie z perel jsme pro Vás připravili momentálně v barvě bílé, růžové a krémové. U bižuterie z korálků jsme použili různé barevné variace fialové. V prodeji jsou samozřejmě jak celé  soupravy bižuterie, tak náhrdelníky bižuterie, náramky bižuterie a naušnice bižuterie zvlášť. Váš Tým BT.


Šperky bižuterie z obchodu bižuterie e-shop na Slovensko

2.4.2009

Šperky módní bižuterie na Slovensko

Specielně pro Vás, jsme snížili poštovné za šperky ze stránek bižuterie e-shop na 66,-Kč (včetně PDH). Pokud nevíte, jak postupovat v nákupu bižuterie vzhledem k odlišné měně, nabízíme Vám tyto postupy:

  • Objednání v anglické verzi obchodu bižuterie e-shop - ceny za šperky jsou denně převáděny podle aktuálního kurzu ČNB, po celou dobu nákupu se Vám zobrazují veškeré ceny  bižuterie v EUR.
  • Objednání v české verzi stránek bižuterie e-shop - ceny se při nakupování zobrazují v Kč. Při vyplňování údajů v pokladně si označíte dodání bižuterie Českou poštou na Slovensko. Vyplníte veškeré potřebné údaje a při dokončení objednávky se Vám automaticky přepočte celková částka za objednané šperky na Vaši měnu (Euro) dle aktuálního kursu ČNB.

Nákup bižuterie je oběma způsoby jednoduchý, v kombinaci se systémem plateb kreditními kartami za šperky tvoří ideální kombinaci pro rychlé objednání  bižuterie jako krásný dárek pro Vás, či Vaše blízké. Váš Tým BT.

Šperky v nových kategoriích bižuterie na webu Bižuterie e-shop

25.3.2009

Další kategorie bižuterie se šperky z webu bižuterie e-shop

Na Vaše četná přání, jak jsme již několikráte v našich aktualitách bižuterie psali, opět oficielně představujeme nové kategorie bižuterie na našem webu bižuterie e-shop. Tentokráte se jedná o přívěsky na kabelky bižuterie, které se staly módou v nedávném čase, a návleky na ruce, hodící se zejména jako doplněk ke svatebním nebo společenským šatům. Váš tým BT.


Úpravy na webu bižuterie e-shop pro snažší nakupování bižuterie

20.3.2009

Lepší prostředí pro nákup bižuterie na webu bižuterie e-shop

Pro zjednodušení Vašeho výběru na našem webu Bižuterie e-shop jsme provedli úpravu menu v jednotlivých kategoriích bižuterie - ukázka náramky bižuterie. Okénka s nabízenými šperky kovové bižuterie jsme zvětšili včetně zmenšenin obrázků se šperky, aby na první pohled lépe vynikla krása bižuterie. Do nabídkového okénka jsme doplnili popis bižuterie, počet barevných variant šperku a aby Vás nemátla cena za naše šperky - doplnili jsme ke každé informaci, že je opravdu včetně DPH. Nabídková pole bižuterie jsme lehce ztmavili jemným šrafem. Pokud by jste měli nějaký další nápad, jak naše stránky bižuterie zviditelnit nebo zdokonalit, kontaktujte nás v našem kontaktním formuláři nebo v diskusi, která je připojena pod všemi šperky naší bižuterie. Tuto diskusi můžete použít i pokud chcete šperky nabízené bižuterie upravit podle Vašeho přání. Doufáme, že tyto i další úpravy Vám zpříjemní nakupování na našem webu bižuterie e-shop.  Váš tým BT.

Šperky nové bižuterie z korálků na webu bižuterie e-shop

13.3.2009

Nové šperky originální bižuterie a bižuterie z korálků

Na Vaše četná přání jsme kolekci našeho webu Bižuterie e-shop doplnili o nové šperky originální  bižuterie z korálků. V našem obchodě bižuterie e-shop si můžete objednat jak celé soupravy bižuterie z korálků, tak i samostatné naušnice bižuterie z korálků, náramky bižuterie z korálků i náhrdelníky bižuterie z korálků z těchto nových vzorů bižuterie z korálků.


Diskuse pod šperky originální bižuterie

9.3.2009

Zapojte se do diskuse pod šperky originální bižuterie!

Zprovoznili jsme pro Vás možnost diskutovat o špercích naší bižuterie. Pod všechny šperky naší originální bižuterie jsme přidali možnost přidat Váš příspěvek, dotaz a podobně. Všechny probíhající diskuze bižuterie jsou pak ke shlédnutí na souhrnné stránce diskuze bižuterie. Budeme rádi za každý Váš námět, dotaz, či doporučení ohledně naší bižuterie. Tým BT.

Doplňkové zboží bižuterie na webu Bižuterie E-shop

9.3.2009

Doplňkové zboží mimo šperky naší bižuterie

Na základě Vašich četných dotazů a přání začneme náš sortiment bižuterie doplňovat i o další doplňky k oblečení, zejména o doplňky ke společenským oděvům.  Pro začátek jsme na náš Bižuterie E-shop umístili kabelky typu Pompadur, krásné květové brože a na četná přání kadeřnic i vlasové skřipečky s květy. U tohoto nového zboží si nezapomeňte prohlédnout všechny nádherné barevné varianty. Tyto doplňky jsou vyráběny firmou Atelier Linie s.r.o. Praha,se kterou jsme zahájili spolupráci na distribuci naší bižuterie.


Obchodní zastoupení pro prodej bižuterie

9.3.2009

Šperky originální bižuterie v Praze

S radostí Vám oznamujeme, že jsme zahájili spolupráci s pražským Společenským Atelierem Linie.  S touto firmou jsme se dohodli na obchodním zastoupení bižuterie pro Prahu a přilehlé okolí. V prodejně této firmy na adrese Sokolovská 89/28, 18600 Praha 8 naleznete široký výběr námi vyráběné bižuterie. Neváhejte a přijďte se podívat na naši bižuterii, sebelepší fotografie bižuterie z našeho webu bižuterie e-shop nikdy nemohou zcela vystihnout, jak krásné jsou šperky naší bižuterie.

Prodej bižuterie ze stránek bižuterie e-shop po dobu svatebního veletrhu

10.2.2009

Omezení prodeje bižuterie z obchodu bižuterie e-shop

Již s předstihem jsmeVás informovali - viz. aktuality níže, že se ve dnech 13-15.2.2009  účastníme Svatebního veletrhu v prostorách pražského hotelu Diplomat. Sebou budeme veškeré šperky naší velmi rozmanité kolekce bižuterie. Počas konání veletrhu nebude možné udržet on-line aktuálnost údajů o dostupnosti bižuterie na našem webu bižuterie e-shop. Může se proto stát, že Vás po ukončení veletrhu budeme kontaktovat o tom, že Vámi objednané šperky nejsou momentálně dostupné a navrhneme Vám co možný nejkratší termín dodání pro Vámi objednané šperky naší bižuterie. Děkujeme za pochopení. Tým BijouxTrend CZ s r.o.

Placení kreditní kartou za šperky z obchodu bižuterie e-shop

4.2.2009

Jednoduchá platba za objednané šperky bižuterie

S radostí Vám můžeme oznámit, že příprava databáze našeho webu bižuterie e-shop pro platbu kreditní kartou (Visa, Visa electron, Master, Maestro) za Vámi objednané šperky bižuterie je hotova. Veškerá testování systému bižuterie e-shop proběhla úspěšně a systém platby kartou za Vámi vybrané šperky bižuterie je již uveden do plného provozu. Neváhejte a vyzkoušejte, jak jednoduše a rychle si můžete zakoupit šperky naší jedinečné bižuterie, ideální i jako nečekaný dárek. Váš Tým BT.

Šperky moderní bižuterie na webu Bižuterie e-shop

16.1.2009

Šperky a bižuterie na stránkách bižuterie e-shop.

Na našich stránkách "dokumenty ke stažení" jsme aktualizovali katalogy  se šperky vystavené na  stránkách"Bižuterie e-shop" a doplnili jsme je i o souhrnné ceníky se šperky originální bižuterie, i toho, které není v obchodu bižterie e-shop vystaveno. Z těchto ceníků bižuterie si můžete udělat představu o rozmanitosti námi vyráběného sortimentu bižuterie. Pokud budete mít čas, chuť, a cestu okolo Jablonce nad Nisou, tak neváhejte a navštivte naši prodejní vzorkovnu a prohlédněte si šperky naší bižuterie.


Šperky svatební bižuterie na svatebním veletrhu

9.1.2009

Veletrh svatební bižuterie

Dovolujeme si Vás pozvat do našeho prodejního stánku bižuterie na svatební veletrh, která se koná 13.-15.Února v prostorách pražského hotelu Diplomat. Budeme mít s sebou široký sortiment nejen naší svatební bižuterie, takže neváhejte a přijďte se na naše šperky podívat. Čeká na Vás také bohatý program s módní přehlídkou, odbornými semináři a vyhlášením soutěže o svatební šaty a šperky svatební bižuterie. Více informací o doprovodných programech zde.


Archiv aktualit: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |


© 2008 Soupravy bižuterie | Bižuterie e shop | Svatební bižuterie | Obchodní podmínky bižuterie | Naušnice bižuterie | Náhrdelníky bižuterie | Naušnice bižuterie | Černá bižuterie | Kvalitní bižuterie přímo od výrobce

Partnerské weby:Tetování pro celou rodinu, obnova tetování