Máte dotazy ohledně bižuterie či jejího nákupu? Volejte:
+420 607244029

Nebo pište na Bižuterie e shop:
ivaposmourna@seznam.cz

 

Soupravy bižuterie, plesová bižuterie, svatební bižuterie, náhrdelníky a naušnice  z našeho internetového obchodu bižuterie vždy krásným způsobem potěší. Využijte možnost zabalení bižuterie do našeho dárkového balení bižuterie jako krásné dárky. Levná bižuterie Jablonec

Akce bižuterie

Aktuality bižuterie na webu bižuterie e-shop

Novinky bižuterie a dění v naší firmě 

Zde naleznete informace o novinkách obchodu Bižuterie e-shop. Starší články jsou archivovány pod jednotlivými roky.

Archiv aktualit: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |


Korále bižuterie na těle

13.12.2010

Korále bižuterie na živo

Pro lepší představu jsme pro Vás připravili obrázky se soupravami naší bižuterie z korálí. Tyto obrázky Vám mnohem lépe znázorní eleganci našich souprav bižuterie z korálí oproti korálím foceným na stole či umělém krku. Váš Tým BT.

Nové náušnice, náhrdelníky a soupravy originální bižuterie

6.12.2010

Nové náušnice, náhrdelníky a soupravy originální bižuterie

Ještě před koncem roku jsme pro Vás připravili nové vzory naší originální bižuterie. Tyto nové vzory jsme připravili jsk v klasickém krystalu, tak v rubínových barvách našich originálních kamenů bižuterie. Doufáme, že Vás tyto nové vzory, které nikde jinde nenajdete potěší, ať již samostatně nebo v soupravách, či Vás potěší jako dárek v našem dárkovém balení naší bižuterie. Váš Tým BT.


Zprávy z internetového obchodu bižuterie e-shop

24.11.2010

Problémy s odesíláním emailů z obchodu bižuterie e-shop

Vážení zákazníci, poslední dobou se nám množí případy, že k Vám nedorazí zprávy z našeho internetového obchodu s bižuterií. Jedná se zejména o zprávu potvrzující přijetí  Vaší objednávky a zprávvu potvrzující její vyřízení (odeslání). Toto je způsobeno nastavením  bezpečnostního systému Vašeho poštovního klienta, který považuje naše zprávy za spam. Pokud Vám nepřijde jedna či obě z těchto zpráv, neváhejte nás kontaktovat. Na odstranění tohoto problému usilovně pracujeme, ale zatím se nám to moc nedaří... Váš Tým BT.

Pro fanoušky Jablonedké bižuterie

12.11.2010

Vážení fanoušci Jablonecké bižuterie

Při našem zapálení pro fenomén bižuterie jsme se rozhodli pro Vás vytvořit ucelenou práci o její historii i o historii šperků. Na základě tohoto našeho záměru jsme "sesbírali" veškeré volně dostupné materiály a články vyskytující se na internetu. Z těchto článků bez jakýchkoli odkazů na případné autory jsme vlastními silami vytvořili již před řadou měsíců naši stránku "O špercích". Za případnou podobnost se všem autorům, kteří nikde v námi použitých článcích nebyli uvedeni, upřímně omlouváme.  Pokud máte zájem o více informací, vřele doporučujeme knihu Jablonecká bižuterie od Petra Nového, vydanou nakladatelstvím Grada. Váš Tým BT.

Bižuterie na naší rodinné svatbě

30.8.2010

Svatba Pepy a Sáry Pošmourných

13.Srpna proběhla velká událost. Náš syn Josef se oženil na radnici v Liberci. Vzal si velmi příjemnou slečnu Sáru a stvrdili tak své již více než roční soužití. Samozřejmě, že nám to nedalo a nevěstu jsme ozdobili šperky naší svatební bižuterie, které si sama vybrala. Více info a fotek naleznete v tomto článku. Ze svatební oslavy, kterou jsme pořádali na chalupě Sáry a Pepy v Hrádku nad Nisou se bohužel pro samé juchání a hlídání pašíka na rožni nedochovali žádné fotky, pouze toto krátké video.....Váš tým BT


Bižuterie Made in Jablonec

17.8.2010

Ochrana Jablonecké bižuterie 

K 1.8.2010 jsme uzavřeli licenční smlouvu se Svazem Výrobců Skla a Bižuterie o využívání ochranné známky "Made in Jablonec". Tato ochranná známka je nejen tlakem na kvalitu našich výrobků a služeb, ale zejména zárukou kvality pro naše zákazníky, že naše šperky bižuterie  vyrábíme kvalitně a zejména opravdu v Jablonci nad Nisou. Na trhu je totiž bohužel celá řada obchodů, kde pod značkou Jablonecká bižuterie nabízí cokoli a kazí tak dobré jméno pro šperky kvalitní Jablonecké bižuterie. Další informace o tomto projektu naleznete v článcích zde nebo zde a nebo zde.  Váš Tým BT.


Perlové náhrdelníky a soupravy

20.7.2010

Dvouřadé perlové náhrdelníky

Na náš internetový obchod šperky bižuterie e-shop jsme pro Vás vystavili nový vzor dvouřadého perlového náhrdelníku. Jako vždy jsme ho pro Vás vystavili i v kombinaci s perlovými náušnicemi. Váš Tým BT.

Jednoduché šperky bižuterie

8.7.2010

Jednoduché šperky bižuterie a náušnice

Pro léto jsme pro Vás na webu se šperky bižuterie vystavili jednoduché šperky - šaton v kotlíku na řetízku. Zároveň s těmito jednoduchými náhrdelníky bižuterie jsme pro Vás jako obvykle vystavili šperky i v soupravách bižuterie s náušnicemi. Váš Tým BT.

Přívěsky bižuterie na kůži

1.7.2010

Přívěsky bižuterie na kůži

Pro léto jsme pro Vás v našem obchodu se šperky bižuterie připravili nové přívěsky bižuterie. Tyto přívěsky v brzké době vystavíme v naší nabídce bižuterie v kategorii "přívěsky bižuterie na různém žetízku". Váš Tým BT.

Katalog se šperky bižuterie on-line

7.6.2010

Katalog se šperky bižuterie on-line

Na našem webu se šperky bižuterie e-shop jsme pro Vás připravili další on-line vylepšení. Na hlavní stránku našeho webu a zároveň na hlevní stránku našeho internetového obchodu se šperky bižuterie jsme přidali nové aktivní tlačítko - "KATALOG". Při jeho stisknutí si můžete po výběru kategorie šperků vytvořit  a vytisknout vlastní katalog se šperky bižuterie, který je on-line a obsahuje všechny námi nabízené šperky z našeho obchodu šperky bižuterie e-shop.  Váš Tým BT.

Originální šperky bižuterie

18.5.2010

Zcela originální šperky naší bižuterie

Opět jsme pro Vás připravili zcela originální šperky a náušnice bižuterie. Tentokráte jsme se nechali inspirovat oblíbenými geometrickými tvary - kosočtverci. Nebylo jednoduché skleněné kameny tohoto tvaru pro šperky vyrobit, ale vzhledem k tomu, že výroba bižuterie je naším koníčkem, téměř nic není nemožné. Doufáme, že tyto nové šperky a náušnice naší originální bižuterie Vás zaujmou, ať již samotné nebo v soupravách.  Váš Tým BT.

Nová kategorie šperků - Brože bižuterie

10.5.2010

Brože bižuterie

V našem internetovém obchodu šperky bižuterie e-shop jsme pro Vás rozšířili novou kategorii se šperky - Brože. Doufáme, že naše nové šperky Vás opět zuaujmou svou originalitou a nápaditostí. Váš Tým BT.


Úpravy webu se šperky bižuterie e-shop

26.4.2010

Šperky bižuterie e-shop

Vážení zákazníci, z důvodů provádění úprav na našem webu se šperky bižuterie můžete mít problémy s funkčností aktivních obrázků se šperky na hlavní stránce a s odkazy na jednotlié šperky v soupravách našeho internetového obchodu se šperky originální bižuterie. Rozklikávací menu se šperky je plně funkční. Na webu provádíme úpravy ke zlepšení Vašeho uživatelského prostředí. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Váš Tým BT.

Šperky a naušnice v nových soupravách

20.4.2010

Šperky a náušnice v nových soupravách

Připravili jsme pro Vás opět nové variace se šperky naší originální bižuterie. Nové soupravy se šperky naleznete ve všech našich variantách souprav se šperky - exkluzivní štrasové, lehké štrasové i v soupravách se šperky svatební bižuterie. Váš Tým BT.

E-shop se šperky bižuterie ověřen zákazníky

19.4.2010

Šperky a náušnice ověřeny zákazníky

K našemu e-shopu se šperky bižuterie jsme připojili možnost vyhodnocení spokojenosti našich zákazníků na serveru s katalogy internetových obchodů - Heureka. Výsledky a jednotlivá hodnocení našeho obchodu se šperky bižuterie naleznete zde.  Pokud jste sami vytvořili hodnocení našeho obchodu a nenašli jste ho mezi recenzemi, není to proto, že jsme ho odstranili (což ani nelze), ale proto, že jste nevyplnili alespoň krátké textové ohodnocení a formulář tak nebyl kompletní.

Certifikát "Ověřeno zákazníky" na webu šperky bižuterie e-shop

Certifikát Ověřeno zákazníky je služba, která jde za hranice dosavadních srovnávačů cen, katalogů obchodů nebo magazínů o spotřebním zboží. Jejím cílem je provázat všechny tyto zdroje do jednoho místa a poradit uživateli již od počátku jeho nákupního rozhodování - především co si koupit a kde si to koupit. „Certifikát Ověřeno zákazníky" řeší otázku „kde si produkt koupit a neprohloupit".

Aby portál Heureka.cz dokázala doporučit nejlepší internetový obchod, musí zvážit mnohem více aspektů, než jen cenu. Kvůli odbourání strachu z online nakupování a pro zamezení špatných zkušeností musí zohledňovat především kvalitu služeb obchodu (od přehlednosti stránek, uvádění kompletní informace o ceně, dodací lhůty, řešení reklamací, ...).

Proč vznikl Ověřeno zákazníky?

Na internetu existuje spousta služeb, které se pokouší o hodnocení obchodů. Bohužel ani jedna z nich nepamatuje na to, že hodnotit obchod by měli především samotní zákazníci toho obchodu. Tím, že hodnocení bývá otevřené, mohou svůj obchod hodnotit sami majitelé (samozřejmě pozitivně) a nebo naopak konkurence (samozřejmě negativně). Tím se z takového hodnocení stává nepoužitelný aspekt pro rozhodování, v kterém obchodě nakoupit.

Druhým důvodem, proč takové hodnocení bývá nepoužitelné, je fakt, že zákazníci, kteří v obchodě bez problému nakoupili a se službami obchodu jsou spokojeni, nemají příliš důvod vyhledávat podobné hodnotící služby. Tam se naopak nejvíce ozývají lidé, kteří byli s něčím nespokojeni. A to opět nemůže mít příliš vysokou vypovídající hodnotu.

Jak funguje Ověřeno zákazníky?

Ověřeno zákazníky se ptá opravdu jen zákazníků, kteří v obchodě nakoupili. Provádí to zasláním dotazníku 10 dní po provedení nákupu. Cílem tedy je získat objektivní a ověřený názor na kvalitu obchodu, který dá vyniknout kvalitě a minimalizuje falešná hodnocení.

Jaké jsou výsledky?

Obchod ohodnotí přibližně každý třetí zákazník, který v obchodě provedl objednávku, což zajišťuje i recenze od lidí, kteří byli s nákupem spokojeni, ale sami od sebe by jinak neměli potřebu obchod hodnotit.

Jaké výhody Ověřeno zákazníky přináší?

  • Obchod získá cennou zpětnou vazbu od zákazníků. Dotazník zodpoví, jak jsou lidé spokojeni s nákupem a co by navrhli v obchodě zlepšit.
  • Pokud relevantní počet zákazníků bude hodnotit kladně, obchod získává certifikát Ověřeno zákazníky, který se objeví na Heuréce a obchod jej může umístit na své stránky.
  • Heureka.cz v řazení zvýhodňuje obchody, kteří mají certifikaci.
  • Heureka.cz na základě výsledků dotazníku bude vyhlašovat obchod měsíce a roku.

Šperkovnice pro Vaše šperky

2.4.2010

Šperkovnice pro Vaše šperky

Na náš internetový obchod šperky bižuterie e-shop jsme pro Vás vystavily nový tyb zboží - Šperkovnice. Tyto šperkovnice jsou všchny vyrobeny v moderním designu a pro Vaše šperky zajistí bezpečné uložení.  Váš Tým BT.

Soupravy se šperky bižuterie

1.4.2010

Výběr souprav se šperky

Opět jsme pro Vás připravili něco, co Vám, doufáme, zpříjemní výběr bižuterie v našem internetovém obchodu šperky bižuterie e-shop. U každé soupravy se šperky jsme doplnili možnost otevřít si v dalším okně jednotlivé šperky ze souprav bižuterie, včetně detailnějších informací o špercích. Váš Tým BT.

Šperky a bižuterie v textu

25.3.2010

Šperky a bižuterie v textu

Po delších přípravách jsme pro Vás připravily rozsáhlý materiál ohledně šperků a bižuterie. V tomto počteníčku najdete mnoho zajímavých informací o historii, kterou si prošly šperky a šperky bižuterie během mnoha století. Zároveň v tomto počtení naleznete i řadu zajímavostí z oblasti názvosloví bižuterie a popisy pro různé typy šperků. Článek si otevřete přímo z hlavního menu našich stránek šperky bižuterie e-shop - tlačítko "o špercích". Váš Tým BT.

Prsteny bižuterie v dárkovém balení pro šperky bižuterie

22.3.2010

Prsteny v krabičkách pro šperky bižuterie

Potěšte své blízké prsteny bižuterie v dárkovém balení! Naše krásné prsteny v dárkové krabičce bižuterie za ceny výrobce bižuterie zajisté vždy mile překvapí a potěší Vaše blízké. Váš Tým BT.

Šperky a naušnice černé bižuterie v dárkovém balení

18.3.2010

Šperky a naušnice černé bižuterie v krabičkách

Připravili jsme pro Vás další soupravy se šperky originální bižuterie. Tentokráte jsou to šperky černé bižuterie - náhrdelníky a naušnice. Tyto soupravy se šperky jsou pro Vás připraveny v dárkovém balení bižuterie. Váš Tým BT.

Šperky naší bižuterie na výstavě

17.3.2010

Šperky bižuterie na výstavě

Dne 20.3.2010 se opět se šperky jablonecké bižuterie zúčastníme prodejní a kontraktační výstavy "Trendy svatební módy", která se koná v prostorách pražského Hotelu Praha***** od 9:00 do 13:30hod. S sebou budeme mít kompletní sortiment bižuterie a prodávat budeme za velkoobchodní ceny bižuterie. Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet naše šperky originální jablonecké bižuterie. Váš Tým BT.


Šperky bižuterie - osobní odběr na naší pobočce

16.3.2010

Šperky bižuterie - osobní odběr

Do pokladny internetového obchodu šperky bižuterie e-shop jsme pro Vás vložili další variantu dodání zásilky se šperky naší bižuterie - "hotově (pouze pro osobní odběr zboží)". U této varianty nákupu si šperky bižuterie v našem obchodu vyberete a vystavíte objednávku. My Vám šperky připravíme a promptně Vás budeme informovat o tom, kdy budou šperky v naší provozovně pro Vás připraveny. Případně nám rovnou v poznámce u objednávky navrhněte termín, který Vám vyhovuje a my Vám ho potvrdíme, pokud to bude možné. Při tomto způsobu objednání uspoříte poštovné za dodání zásilky se šperky. Váš Tým BT.

Šperky bižuterie a naušnice z korálků

15.3.2010

Soupravy se šperky bižuterie z korálků

Na internetový obchod šperky bižuterie e-shop jsme pro Vás vystavily nové soupravy se šperky bižuterie z korálků. Tyto naše nové šperky bižuterie z korálků jsou inspirovány novými módními trendy bižuterie, zejména dlouhé náhrdelníky. Vzhledem k nízké ceně za naušnice a náramky z korálků, jsme tyto šperky vystavili pouze v soupravách. Váš Tým BT. 

šperky bižuterie - ceník obchodu se šperky bižuterie e-shop

8.3.2010

Šperky bižuterie - on-line ceník internetového obchodu se šperky

Na stránkách webu Šperky bižuterie e-shop jsme pro Vás připravili novou on-line službu. Z každé stránky našeho internetového obchodu se šperky bižuterie, si můžete otevřít on-line ceník naší bižuterie včetně informace o dostupnosti zboží skladem. Stačí "zmáčknout" nové aktivní tlačítko "ceník". Váš Tým BT.

Soupravy se šperky bižuterie chanel

2.3.2010

Šperky bižuterie a naušnice - nové soupravy

Na internetový obchod Šperky bižuterie e-shop jsme vystavili další šperky a naušnice bižuterie . Jedná se o nový typ náhrdelníku, náramek a naušnice ve tvaru kytiček. Z těchto vzorů bižuterie jsme pro Vás připravili i soupravy se šperky této bižuterie. Váš Tým BT.

Soupravy se šperky bižuterie

23.2.2010

Soupravy se šperky bižuterie

Na šperky bižuterie e-shopu jsme vystavili další nové naušnice. Zároveň jsme po zkoušce s modelkami na svatebním veletrhu vystavili nové soupravy se šperky svatební bižuterie a perlové soupravy. U nových souprav se šperky svatební bižuterie jsme přidali i fotky s modelkami. Na těchto fotografiích s našimi šperky si můžete názorně představit, jakou krásu a eleganci dodají tyto šperky Vašim šatům. Váš Tým BT.

Šperky bižuterie a naušnice Bijoux Trend CZ s.r.o. v hotelu Diplomat

18.2.2010

Šperky bižuterie a naušnice na výstavě v hotelu Diplomat

Ve dnech 12.-14.2.2010 jsme se s našimi šperky bižuterie zúčastnili jubilejního 10-tého Svatebního veletrhu v pražském Hotelu Diplomat. Velmi mile nás překvapilo mnoho  "internetových" zákazníků našeho šperky bižuterie e shopu, kteří si přišli na živo prohlédnout naše šperky. Všem Vám za návštěvu našeho stánku se šperky bižuterie děkujeme a už se těšíme na další ročník této výstavy. Další poděkování také patří svatebnímu salonu Ornela z Plzně, se kterým již rok spolupracujeme. Na přiložených fotografiích jsou naše šperky, naušnice a korunky bižuterie společně s krásnými svatebními šaty tohoto salonu. Naše šperky a naušnice byly předvedeny i na módní přehlídce společně s krásnými svatebními modely tohoto svatebního salonu. Bohužel, kdo by řekl, že módní přehlídka je takový fofr a focení na ní vůbec není jednoduché.... Váš Tým BT.

Katalogy se šperky bižuterie a naušnice

18.2.2010

Aktuální šperky bižuterie a naušnice ve formátu pdf i jpg

Připravili jsme pro Vás opět aktuální katalogy se šperky originální bižuterie vystavené na internetovém obchodu šperky bižuterie e-shop. Tentokráte jsme na stránku "šperky ke stažení" umístili nejen tradiční variantu katalogů se šperky v pdf, ale i variantu katalogů s jednotlivými listy se šperky ve formátu jpg. Tyto stránky se šperky bižuterie se Vám zobrazí po rozbalení nosného souboru s koncovkou zip. Doufáme, že tím opět pomůžeme Vám, našim zákzníkům ke snadnějšímu zorientování na stránkách šperky bižuterie e-shop a zejména našim distributorům bižuterie pro umožnění vlastní úpravy našich obrázků.  Váš Tým BT.

Nové šperky - prsteny bižuterie

10.2.2010

Prsteny bižuterie na webu se šperky bižuterie

V internetovém obchodu se šperky bižuterie jsme pro Vás vystavili další varianty a vzory prstenů bižuterie. Zároveň jsme pro Vás připravili nový aktivní obrázek na úvodní stránce našeho obchodu šperky bižuterie e-shop. Je to obrázek s prsteny, pro přímý vstup do této kategorie bižuterie. Váš tým BT.

Nové šperky - naušnice, náhrdelníky a prsteny

5.2.2010

Opět šperky bižuterie - naušnice, náhrdelníky a prsteny

V internetovém obchodu se šperky - bižuterie e shop, jsme pro Vás vystavili další krásné šperky. Nové vzory pro šperky bižuterie jsme pro Vás připravili v mnoha kategoriích bižuterie - naušnice, náhrdelníky, prsteny a exklusivní soupravy se šperky bižuterie. Váš tým BT


Šperky bižuterie na svatebním veletrhu

2.2.2010

Se šperky bižuterie jedeme na svatební veletrh

Ve dnech 12.-14.2.2010 se opět jedeme pochlubit s našimi šperky na Svatební veletrh do hotelu Diplomat v Praze. Více info o veletrhu najdete zde. Neváhejte proto a přijďte nás navštívit na tento úspěšný, již po desáté konaný veletrh věnovaný svatbám. Přiložené obrázky jsou z loňského konání. S sebou budeme mít samozřejmě nejen šperky svatební bižuterie, ale celou řadu novinek, věnovanou zejména zamilovaným - před svátkem sv.Valentýna a mnoho další bižuterie připravené pro Vás v dárkovém balení bižuterie. Váš tým BT.

Šperky bižuterie pro zamilované

25.1.2010

Šperky ze zamilované kolekce bižuterie

Na šperky-bižuterie e-shop jsme pro Vás vystavili další šperky z kolekce bižuterie pro zamilované. Jako vždy jsme pro Vás z těchto nových vzorů bižuterie namíchali soupravy s těmito šperky. Váš Tým BT.


Šperky z kolekce bižuterie pro zamilované

20.1.2010

Dárky bižuterie pro zamilované

Pro nadcházející svátek sv.Valentýna jsme pro Vás připravili šperky z kolekce bižuterie pro zamilované. Jedná se zejména o nové naušnice bižuterie - štrasová srdíčka. Tyto nové šperky jsme použili zároveň i pro vytvoření nových souprav se šperky bižuterie, a to jak v prostých soupravách bižuterie, tak i v dárkovém balení bižuterie. Pro zamilované v "pokročilém" stadiu jsme připravili nové svatební korunky bižuterie. Váš Tým BT.


Šperky bižuterie ve svěžích barvách

19.1.2010

Svěží barvy bižuterie pro originální šperky a naušnice

Opět jsme pro Vás připravili a na internetový obchod "šperky bižuterie e shop" vystavili další svěží barevné varianty originální bižuterie. Jedná se o vzrory bižuterie č.5801-0017, 5801-0062, 6801-0084 a 6801-0093. Váš tým BT.

Prsteny bižuterie na webu šperky a bižuterie e-shop

14.1.2010

První prsteny bižuterie na našem webu

Na náš internetový obchod se šperky bižuterie - šperky a bižuterie e-shop, jsme vystavili první prsteny bižuterie. Jedná se o prsteny se šatony bižuterie ve tvaru kytičky, na oblíbeném bižuterním kroužku, který umožňuje jeho snadné roztažení, respektive upravení podle velikosti Vašeho prstu.  Tyto naše první prsteny bižuterie doplňují naše, již vystavené, šperky se štrasovými kytičkami - náhrdelníky bižuterie, náramky bižuterie, naušnice bižuterie a ostatní šperky, včetně jejich souprav se šperky bižuterie. Váš tým BT.


Šperky bižuterie pro začátek roku 2010

6.1.2010

Nové šperky originální bižuterie pro začátek roku 2010

Pro začátek roku 2010 jsme pro Vás připravili originální naušnice z našich přívěsků bižuterie. Tyto šperky jsou velmi elegantní, zejména pro zimní sezónu. Dále pro Vás připravujeme první sady s prsteny bižuterie na oblíbených univerzálních kroužcích. Tyto prsteny budeme doplňovat zejména do dárkových souprav se šperky bižuterie, které Vám v brzké době představíme na našem bižuterie e shopu. Váš Tým BT.

Archiv aktualit: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |


© 2008 Soupravy bižuterie | Bižuterie e shop | Svatební bižuterie | Obchodní podmínky bižuterie | Naušnice bižuterie | Náhrdelníky bižuterie | Naušnice bižuterie | Černá bižuterie | Kvalitní bižuterie přímo od výrobce

Partnerské weby:Tetování pro celou rodinu, obnova tetování